HDC37M20000/AA-15 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC37M20000/AA-15 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC37M20000/AA-15
DigiKeys varenummer
4306-HDC37M20000/AA-15-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC37M20000/AA-15
Beskrivelse
HDC37M20000/AA-15
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Trådtykkelse
20 AWG
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C