HDC37M20000-759.0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC37M20000-759.0 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC37M20000-759.0
DigiKeys varenummer
4306-HDC37M20000-759.0-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC37M20000-759.0
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Detaljeret beskrivelse
37 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Trådtykkelse
20 AWG
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C