HDC25S5B800X/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC25S5B800X/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC25S5B800X/AA
DigiKeys varenummer
4306-HDC25S5B800X/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC25S5B800X/AA
Beskrivelse
HDC25S5B800X/AA
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
11A
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C