HDC25S5B8000/AA-50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC25S5B8000/AA-50 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC25S5B8000/AA-50
DigiKeys varenummer
4306-HDC25S5B8000/AA-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC25S5B8000/AA-50
Beskrivelse
HDC25S5B8000/AA-50
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
11A
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C