HDC25M5R7000-15 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC25M5R7000-15 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC25M5R7000-15
DigiKeys varenummer
4306-HDC25M5R7000-15-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC25M5R7000-15
Beskrivelse
HDC25M5R7000-15
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
11A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C