HDC25M5R200Z-14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
Billede for HDC25M5R200Z-14 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC25M5R200Z-14
DigiKeys varenummer
4306-HDC25M5R200Z-14-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC25M5R200Z-14
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Mfr
Kontaktfinish
Guld
Serie
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
IP65/IP67 - Støvtæt, Vandbestandig, Vandtæt
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
11A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Forskydningsafstand bagud
0,283" (7,20mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Antal rækker
2
Spændingsklassifikation
300V
Monteringstype
Farve
Grøn
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B)
Kontaktform
Bearbejdet
Kontakttype
Signal
Dielektrisk materiale
Diallylphthalat (DAP), Glasfyldt
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C