HDC25M3S000/AA-50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC25M3S000/AA-50 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC25M3S000/AA-50
DigiKeys varenummer
4306-HDC25M3S000/AA-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC25M3S000/AA-50
Beskrivelse
HDC25M3S000/AA-50
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C