HDC25M32S500S/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC25M32S500S/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC25M32S500S/AA
DigiKeys varenummer
4306-HDC25M32S500S/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC25M32S500S/AA
Beskrivelse
HDC25M32S500S/AA
Detaljeret beskrivelse
25 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C