HDC15S3S60T2S-50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Amphenol Positronic
På lager: 25
Datablad
På lager: 0
Billede for HDC15S3S60T2S-50 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC15S3S60T2S-50
DigiKeys varenummer
4306-HDC15S3S60T2S-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC15S3S60T2S-50
Beskrivelse
HDC15S3S60T2S-50
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Funktioner
Kortlås
Spændingsklassifikation
300V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C