HDC15S3S60T0-14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Amphenol Positronic
På lager: 25
Datablad
På lager: 0
Billede for HDC15S3S60T0-14 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC15S3S60T0-14
DigiKeys varenummer
4306-HDC15S3S60T0-14-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC15S3S60T0-14
Beskrivelse
HDC15S3S60T0-14
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Funktioner
Kortlås
Spændingsklassifikation
300V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C