HDC15S200T2X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC15S200T2X er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC15S200T2X
DigiKeys varenummer
4306-HDC15S200T2X-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC15S200T2X
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Signal
Trådtykkelse
20 AWG
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Terminering
Loddekop
Driftstemperatur
-55°C – 125°C