HDC15S200T2S/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC15S200T2S/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC15S200T2S/AA
DigiKeys varenummer
4306-HDC15S200T2S/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC15S200T2S/AA
Beskrivelse
HDC15S200T2S/AA
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Strømklassificering (AMPS)
11A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Signal
Trådtykkelse
20 AWG
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Terminering
Loddekop
Driftstemperatur
-55°C – 125°C