HDC15M20Z00-14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC15M20Z00-14 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC15M20Z00-14
DigiKeys varenummer
4306-HDC15M20Z00-14-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC15M20Z00-14
Beskrivelse
HDC15M20Z00-14
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
11A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Signal
Trådtykkelse
20 AWG
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddekop
Driftstemperatur
-55°C – 125°C