HDC15M20JVL0/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for HDC15M20JVL0/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HDC15M20JVL0/AA
DigiKeys varenummer
4306-HDC15M20JVL0/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
HDC15M20JVL0/AA
Beskrivelse
HDC15M20JVL0/AA
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
11A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Signal
Trådtykkelse
20 AWG
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddekop
Driftstemperatur
-55°C – 125°C