DD62S32S60T20/AA-14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
Billede for DD62S32S60T20/AA-14 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD62S32S60T20/AA-14
DigiKeys varenummer
4306-DD62S32S60T20/AA-14-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD62S32S60T20/AA-14
Beskrivelse
DD62S32S60T20/AA-14
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
62 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bulk
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP65/IP67 - Støvtæt, Vandbestandig, Vandtæt
Stikforbindelse udformning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Funktioner
Kortlås
Antal rækker
3
Spændingsklassifikation
300V
Monteringstype
Farve
Blå
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C) høj tæthed
Kontaktform
Bearbejdet
Kontakttype
Signal
Dielektrisk materiale
Polyester, Glasfyldt
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C