DD62S32S60T20-14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD62S32S60T20-14 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD62S32S60T20-14
DigiKeys varenummer
4306-DD62S32S60T20-14-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD62S32S60T20-14
Beskrivelse
DD62S32S60T20-14
Detaljeret beskrivelse
62 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Funktioner
Kortlås
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C