DD62S32S0T2C-50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD62S32S0T2C-50 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD62S32S0T2C-50
DigiKeys varenummer
4306-DD62S32S0T2C-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD62S32S0T2C-50
Beskrivelse
DD62S32S0T2C-50
Detaljeret beskrivelse
62 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Kadmieret
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C