DD62S3200T20 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD62S3200T20 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD62S3200T20
DigiKeys varenummer
4306-DD62S3200T20-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD62S3200T20
Detaljeret beskrivelse
62 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C