DD62S1000C-15 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Amphenol Positronic
På lager: 38
På lager: 0
På lager: 22
På lager: 25
Billede for DD62S1000C-15 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD62S1000C-15
DigiKeys varenummer
4306-DD62S1000C-15-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD62S1000C-15
Beskrivelse
DD62S1000C-15
Detaljeret beskrivelse
62 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Kadmieret
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C