DD62S10000/AA-14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Amphenol Positronic
På lager: 38
På lager: 0
På lager: 22
På lager: 25
Billede for DD62S10000/AA-14 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD62S10000/AA-14
DigiKeys varenummer
4306-DD62S10000/AA-14-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD62S10000/AA-14
Beskrivelse
DD62S10000/AA-14
Detaljeret beskrivelse
62 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C