DD62M4R2N0X/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
Billede for DD62M4R2N0X/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD62M4R2N0X/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD62M4R2N0X/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD62M4R2N0X/AA
Beskrivelse
DD62M4R2N0X/AA
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
62 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Mfr
Kontaktfinish
Guld
Serie
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
IP65/IP67 - Støvtæt, Vandbestandig, Vandtæt
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Forskydningsafstand bagud
0,450" (11,43mm)
Antal positioner
Funktioner
Kortlås, monteringsbeslag
Antal rækker
3
Spændingsklassifikation
300V
Monteringstype
Farve
Blå
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
4 (DC, C) høj tæthed
Kontaktform
Bearbejdet
Kontakttype
Signal
Dielektrisk materiale
Polyester, Glasfyldt
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C