DD62M4R2N0S/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD62M4R2N0S/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD62M4R2N0S/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD62M4R2N0S/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD62M4R2N0S/AA
Beskrivelse
DD62M4R2N0S/AA
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
62 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Forskydningsafstand bagud
0,450" (11,43mm)
Antal positioner
Funktioner
Kortlås, monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C