DD62M1000X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Amphenol Positronic
På lager: 24
Amphenol Positronic
På lager: 5
På lager: 0
På lager: 18
Billede for DD62M1000X er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD62M1000X
DigiKeys varenummer
4306-DD62M1000X-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD62M1000X
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Detaljeret beskrivelse
62 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C