DD62M1000C-50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 24
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 5
Datablad
På lager: 0
På lager: 0
På lager: 18
Billede for DD62M1000C-50 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD62M1000C-50
DigiKeys varenummer
4306-DD62M1000C-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD62M1000C-50
Beskrivelse
DD62M1000C-50
Detaljeret beskrivelse
62 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Kadmieret
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C