DD44S32S00S kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD44S32S00S er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD44S32S00S
DigiKeys varenummer
4306-DD44S32S00S-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD44S32S00S
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
44 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C