DD44S32S00S/AA-49 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD44S32S00S/AA-49 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD44S32S00S/AA-49
DigiKeys varenummer
4306-DD44S32S00S/AA-49-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD44S32S00S/AA-49
Beskrivelse
DD44S32S00S/AA-49
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
44 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C