DD44S20ANVL0/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD44S20ANVL0/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD44S20ANVL0/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD44S20ANVL0/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD44S20ANVL0/AA
Detaljeret beskrivelse
44 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Signal
Trådtykkelse
22-30 AWG
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddekop
Driftstemperatur
-55°C – 125°C