DD44S20ANV3S kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD44S20ANV3S er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD44S20ANV3S
DigiKeys varenummer
4306-DD44S20ANV3S-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD44S20ANV3S
Detaljeret beskrivelse
44 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Strømklassificering (AMPS)
5A
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C