DD44S20ANT2S/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD44S20ANT2S/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD44S20ANT2S/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD44S20ANT2S/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD44S20ANT2S/AA
Detaljeret beskrivelse
44 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Strømklassificering (AMPS)
5A
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C