DD44S20ANT20/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
Billede for DD44S20ANT20/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD44S20ANT20/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD44S20ANT20/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD44S20ANT20/AA
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
44 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Mfr
Kontaktfinish
Guld
Serie
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
IP65/IP67 - Støvtæt, Vandbestandig, Vandtæt
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Hætte, Kabelklemme, Monteringstilbehør
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
3
Farve
Blå
Monteringstype
Kontaktform
Bearbejdet
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
3 (DB, B) høj tæthed
Dielektrisk materiale
Polyester, Glasfyldt
Kontakttype
Signal
Trådtykkelse
22-30 AWG
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddekop
Driftstemperatur
-55°C – 125°C