DD44M20GEZ/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD44M20GEZ/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD44M20GEZ/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD44M20GEZ/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD44M20GEZ/AA
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Detaljeret beskrivelse
44 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Hætte, kabelklemme, monterings hardware, afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Signal
Trådtykkelse
22-30 AWG
Flangefunktionalitet
Kabelside, Hanjackskrue (4-40)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddekop
Driftstemperatur
-55°C – 125°C