DD44M20GE0/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD44M20GE0/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD44M20GE0/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD44M20GE0/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD44M20GE0/AA
Detaljeret beskrivelse
44 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Hætte, kabelklemme, monterings hardware, afskærmet
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kabelside, Hanjackskrue (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C