DD26S4R700S/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
Datablad
På lager: 37
Billede for DD26S4R700S/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD26S4R700S/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD26S4R700S/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD26S4R700S/AA
Beskrivelse
DD26S4R700S/AA
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Emballage
Bulk
Strømklassificering (AMPS)
5A
Forskydningsafstand bagud
0,450" (11,43mm)
Spændingsklassifikation
300V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C