DD26S1000S-15 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Amphenol Positronic
På lager: 116
På lager: 0
På lager: 21
På lager: 401
Billede for DD26S1000S-15 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD26S1000S-15
DigiKeys varenummer
4306-DD26S1000S-15-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD26S1000S-15
Beskrivelse
DD26S1000S-15
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-55°C – 125°C