DD26S10000-50 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 116
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
På lager: 21
På lager: 401
Billede for DD26S10000-50 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD26S10000-50
DigiKeys varenummer
4306-DD26S10000-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD26S10000-50
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bulk
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP65/IP67 - Støvtæt, Vandbestandig, Vandtæt
Stikforbindelse udformning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
3
Farve
Blå
Monteringstype
Kontaktform
Bearbejdet
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A) høj tæthed
Dielektrisk materiale
Polyester, Glasfyldt
Kontakttype
Signal
Trådtykkelse
22-30 AWG
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-55°C – 125°C