DD26M4R70T0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
På lager: 24
Billede for DD26M4R70T0 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD26M4R70T0
DigiKeys varenummer
4306-DD26M4R70T0-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD26M4R70T0
Beskrivelse
DD26M4R70T0
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Forskydningsafstand bagud
0,450" (11,43mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C