DD26M4R7000/AA
DD26M4R7000/AA
DD26M4R7000/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD26M4R7000/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD26M4R7000/AA
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Strømklassificering (AMPS)
5A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Forskydningsafstand bagud
0,450" (11,43mm)
Antal positioner
Funktioner
Monteringsbeslag
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (4-40)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C