DD26M1S0V3X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD26M1S0V3X er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD26M1S0V3X
DigiKeys varenummer
4306-DD26M1S0V3X-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD26M1S0V3X
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kortside (4-40)
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-55°C – 125°C