DD26M1S00Z/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD26M1S00Z/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD26M1S00Z/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD26M1S00Z/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD26M1S00Z/AA
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kortside (4-40)
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-55°C – 125°C