DD26M100E6S kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD26M100E6S er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD26M100E6S
DigiKeys varenummer
4306-DD26M100E6S-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD26M100E6S
Beskrivelse
DD26M100E6S
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C