DD26M100E20-15 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD26M100E20-15 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD26M100E20-15
DigiKeys varenummer
4306-DD26M100E20-15-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD26M100E20-15
Beskrivelse
DD26M100E20-15
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C