DD15S200E30 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD15S200E30 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD15S200E30
DigiKeys varenummer
4306-DD15S200E30-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD15S200E30
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kabelside, Hanjackskrue (4-40)
Terminering
Loddekop
Driftstemperatur
-55°C – 125°C