DD15S200E2X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD15S200E2X er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD15S200E2X
DigiKeys varenummer
4306-DD15S200E2X-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD15S200E2X
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kabelside, Hanjackskrue (4-40)
Terminering
Loddekop
Driftstemperatur
-55°C – 125°C