DD15S1S0V5S kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD15S1S0V5S er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD15S1S0V5S
DigiKeys varenummer
4306-DD15S1S0V5S-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD15S1S0V5S
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kortside (4-40)
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-55°C – 125°C