DD15S1S0V3S kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Amphenol Positronic
På lager: 0
Datablad
Billede for DD15S1S0V3S er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD15S1S0V3S
DigiKeys varenummer
4306-DD15S1S0V3S-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD15S1S0V3S
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Rustfrit stål, Passiviseret
Serie
Kontaktfinish
Guld
Emballage
Bulk
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP65/IP67 - Støvtæt, Vandbestandig, Vandtæt
Stikforbindelse udformning
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Antal rækker
3
Farve
Blå
Monteringstype
Kontaktform
Bearbejdet
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
1 (DE, E) høj tæthed
Dielektrisk materiale
Polyester, Glasfyldt
Kontakttype
Signal
Trådtykkelse
22-30 AWG
Flangefunktionalitet
Kortside (4-40)
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminering
Krympe
Driftstemperatur
-55°C – 125°C