DD15M32S60TX kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD15M32S60TX er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD15M32S60TX
DigiKeys varenummer
4306-DD15M32S60TX-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD15M32S60TX
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C