DD15M32S60TX/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD15M32S60TX/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD15M32S60TX/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD15M32S60TX/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD15M32S60TX/AA
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Funktioner
Kortlås
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (4-40)
Terminering
Loddemetal
Driftstemperatur
-55°C – 125°C