DD15M3000C-15 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 14
Billede for DD15M3000C-15 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD15M3000C-15
DigiKeys varenummer
4306-DD15M3000C-15-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD15M3000C-15
Beskrivelse
DD15M3000C-15
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Kadmieret
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C