DD15M30000/AA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 14
Billede for DD15M30000/AA er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD15M30000/AA
DigiKeys varenummer
4306-DD15M30000/AA-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD15M30000/AA
Beskrivelse
D-SUB CONNECTOR
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Primær materiale
Metal
Mfr
Kappemateriale, finish
Stål, Zink belagt med klar kromat
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C