DD15M200E3X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for DD15M200E3X er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DD15M200E3X
DigiKeys varenummer
4306-DD15M200E3X-ND
Producenter
Producentens varenummer
DD15M200E3X
Detaljeret beskrivelse
15 position D-Sub, Høj tæthed Stik, Hanben stikforbindelse
Kappemateriale, finish
Stål, Fortinnet
Strømklassificering (AMPS)
5A
Antal positioner
Spændingsklassifikation
300V
Flangefunktionalitet
Kabelside, Hanjackskrue (4-40)
Terminering
Loddekop
Driftstemperatur
-55°C – 125°C